0 грн.
Ліфт-комплект Fabtech Sport підвищує дорожній просвіт і покращує характеристики підвіски дизельного Jeep Gladiator, зберігаючи комфортну їзду на дорозі. Система спроєктована для простого монтажу та встановлюється за нетривалий час.
Ключові особливості:
Цей ліфт-комплект — відмінний вибір для ентузіастів, які хочуть встановити колеса більшого діаметра, підвищити прохідність і зберегти комфорт на шосе.
*Сумісність та встановлення: Розроблено для дизельних моделей Jeep Gladiator. Встановлення просте та може бути виконане за відносно короткий час.
| Підмодель | 3.0L V6 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits diesel models only |
| Вага | 118 lbs |
| Довжина коробки | 32 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Gladiator JT, 2022||Jeep||Gladiator JT, 2023||Jeep||Gladiator JT, 2024||Jeep||Gladiator JT
|
