Цей ліфт‑кит 2.5" призначений для вирівнювання автомобіля із збереженням штатної плавності ходу. Забезпечує помірний підйом, оптимальний під 35" шини без компромісів у щоденній керованості.
Передні проставки пружин зберігають штатний кут посадки та вигин пружини для підтримання керованості й стійкості, близьких до заводських. Подовжені передні амортизатори замінюють штатні, забезпечуючи повний хід підвіски та краще демпфування. Подовжені відбійники запобігають змиканню витків пружини на повному стисканні та усувають контакт із панарною тягою, підвищуючи надійність у всьому діапазоні роботи підвіски.
Цей підйом 2.5" — чудовий вибір для власників Ram 2500, які хочуть вирівняти свій пікап, зберігаючи штатні характеристики комфорту та керованості.
* Не сумісний із моделями Power Wagon.
| Підмодель | 6.7L L6 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 2.5" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Does not fit power wagon models |
| Вага | 39 lbs |
| Довжина коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 9 in |
| Висота коробки | 7 in |
|
Сумісність
Show all |
2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Ram||2500, 2020||Ram||2500, 2019||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Ram||2500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500
|
