Високоякісний ліфт-комплект Fabtech збільшує хід передньої підвіски для кращої прохідності на бездоріжжі та дає змогу встановити шини до 33". Комплект вирівнює посадку автомобіля спереду-назад для агресивнішого вигляду, зберігаючи комфорт і керованість у повсякденній їзді.
Замість штатних верхніх важелів встановлюються верхні важелі підвіски Fabtech Uniball, що забезпечують додатковий хід колеса та вбудований кастер для кращого налаштування розвалу/сходження з великорозмірними шинами. Ці важелі виготовлені з труб хромомолібденової сталі 4130 (Chromoly) для підвищеної міцності та зменшеної деформації, а 1" унібол-підшипники з нержавіючої сталі з тефлоновою (PTFE) вставкою встановлені замість менших штатних кульових опор, що дозволяє збільшити хід без заклинювання. Термооброблений палець унібола підходить до конуса штатного поворотного кулака без доробок, тож за потреби легко повернутися до стоку.
Передня підвіска поєднана з продуктивними передніми койловер-амортизаторами та узгодженими задніми амортизаторами для балансу комфорту та керованості. Амортизатори мають корпуси з нержавіючої сталі та корозійностійкі штоки для довговічності в жорстких умовах. Цей комплект — ідеальний вибір для щоденної їзди з помірним ліфтом і підвищеними можливостями на вихідних маршрутах бездоріжжям.
| Примітка | Does not fit models equipped with CCD (continuously controlled damping) system |
| Примітка | Will not fit F150 lightning |
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Ford onboard scale system |
| Висота підйому, дюйм | 2" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Tremor Off-road Package |
| Вага | 97 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
