Цей ліфт-комплект 2.5" для Super Duty створений для тих, хто хоче встановити збільшені шини та отримати додатковий хід підвіски для поїздок бездоріжжям. Завдяки великим колісним аркам Super Duty цей підйом без проблем дозволяє ставити 35" шини, зберігаючи міцну й надійну конфігурацію підвіски.
Пружини підвіски зберігають штатну вантажопідйомність і водночас збільшують хід підвіски. Пружини та супровідні кронштейни додають ще 1" ходу на стиск порівняно зі стоком без переклинювання, що підвищує ефективність на складному рельєфі.
Кронштейни заниження стабілізатора входять у комплект для коректного зміщення переднього стабілізатора, щоб стійки не переверталися на повному вивішуванні, запобігаючи заклинюванню. Гальмівні шланги опускаються на рамі за допомогою кронштейнів подовження, щоб виключити їх перерозтягнення при збільшеному ході; використання подовжувачів зберігає штатну гальмівну систему та спрощує встановлення.
Комплект використовує штатні відбійники без подовжувачів, щоб забезпечити більше корисного ходу. Посилений сталевий кронштейн зміщення тяги Панара товщиною 1/4" (≈6,4 мм) повертає тягу Панара і передній міст до заводської геометрії, відновлюючи курсову стійкість і покращуючи керованість на шосе. Також зберігаються штатні амортизатори — за рахунок посилених кронштейнів подовження амортизаторів, що дозволяє зберегти їздові якості, максимально наближені до стоку.
Після підйому посадка майже рівна спереду назад порівняно зі штатним нахилом носом униз, що надає більш збалансований вигляд і покращує можливості на бездоріжжі.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: лише для версій без здвоєних задніх коліс (SRW). Не підходить для бензинових двигунів. Несумісний з авто, оснащеними системою бортового зважування Ford. Опціонально доступний задній комплект проставок 4" для заміни штатних 2.5" блоків — він додасть ще 1.5" підйому ззаду для тих, хто хоче зберегти більш виражений заводський нахил носом униз.
| Примітка | Will not fit gas motors |
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Ford onboard scale system |
| Підмодель | 6.7L V8 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 2.5" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 73 lbs |
| Довжина коробки | 22 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 11 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350, 2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
