Ліфт-комплект Super Duty від Fabtech створений для тих, хто хоче поставити збільшені шини та отримати більший хід підвіски для офроуду. Завдяки великим аркам Super Duty і якісному ліфту 2,5" комплект без проблем дозволяє встановити шини 35", водночас покращуючи прохідність поза дорогою.
Гвинтові пружини зберігають штатну вантажопідйомність і водночас збільшують хід підвіски. Пружини та супутні кронштейни додають ще 1" ходу стиснення порівняно зі штатом без заклинювання підвіски, що покращує роботу на важкому бездоріжжі.
Кронштейни опускання стабілізатора у комплекті — вони зміщують передній стабілізатор так, щоб кінці стійок не переходили «через центр» на повному відбої та не спричиняли заклинювання. Гальмівні шланги опускаються на рамі за допомогою подовжувальних кронштейнів, аби запобігти їх перетягуванню на новому діапазоні ходу; використання кронштейнів замість довших шлангів зберігає герметичність штатної гальмівної системи для швидшого й безпроблемного монтажу.
У комплекті використовуються штатні відбійники без подовжень, що дає більше корисного ходу з пружинами та компонентами Fabtech. Для збереження заводських кутів установлення передбачено регульовані на 2° вставки кульових опор, які утримують правильний кастер для оптимальної керованості.
Постачається посилена регульована тяга Панара для центрування переднього моста після ліфту з можливістю регулювання на автомобілі — для точного положення моста та відмінної поведінки на шосе.
До комплекту входять амортизатори Dirt Logic 2,25" із корпусом із нержавіючої сталі та міцним штоком поршня, що забезпечує стійкість до корозії та довговічність, а також відмінне демпфування як на дорозі, так і поза нею.
Після встановлення посадка автомобіля спереду назад буде майже рівною порівняно із заводською «клювом донизу». Доступний опціональний комплект задніх блоків, який додає підйом ззаду, щоб частково повернути заводський вигляд із нахилом носа вниз.
Перевірено Fabtech — цю підвіску ретельно прокачано та перевірено на всіх шарнірах і вузлах, щоб гарантувати роботу без заклинювань і надійність, забезпечуючи комфортну їзду трасою та збільшений хід підвіски для офроуду.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: лише для версій без здвоєних задніх коліс (SRW). Несумісно з бензиновими двигунами. Несумісно з автомобілями, оснащеними бортовою системою зважування Ford (Onboard Scales).
| Примітка | Will not fit gas motors |
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Ford onboard scale system |
| Підмодель | 6.7L V8 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 2.5" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 129 lbs |
| Довжина коробки | 39 in |
| Ширина коробки | 12 in |
| Висота коробки | 7 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350, 2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
