Система конверсії 4‑Link від Fabtech для Ford Super Duty спроєктована для покращення керованості на дорозі та забезпечення відмінних можливостей на бездоріжжі. Це болт-он заміна штатної підвіски з радіусними важелями, що переводить передню підвіску на схему 4‑Link і містить усі необхідні компоненти для встановлення.
Основні переваги: зменшена зміна кастера впродовж ходу підвіски для кращої керованості на асфальті, збільшена артикуляція для покращеної прохідності бездоріжжям та підібрані амортизатори й пружини з налаштуванням під баланс комфорту та контролю.
Система 4‑Link від Fabtech базується на рішеннях, перевірених у найскладніших умовах експлуатації. Компоненти спеціально спроєктовані для оптимальної геометрії підвіски та узгоджені між собою — пружини й амортизатори Dirt Logic налаштовані для роботи з великорозмірними шинами, забезпечуючи відмінну плавність ходу як на дорозі, так і на бездоріжжі. До комплекту входить гарантія на силовий агрегат 5 років або 60 000 миль.
*Примітки щодо встановлення та сумісності: лише для версій без здвоєних задніх коліс. Несумісний з бензиновими двигунами. Автомобілі з двосекційним карданним валом можуть потребувати додаткового або замінного компонента карданного валу. Деякі моделі 2017 року при використанні збільшених шин можуть вимагати подвійний демпфер керма.
| Примітка | Will not fit gas motors |
| Примітка | Some 2017 models may require a dual steering stabilizer for oversized tires. Order Dirt Logic – FTS220512, Dirt Logic w/resi – FTS221162, Stealth – FTS8046 |
| Примітка | Vehicles equipped with 2 piece driveshaft require FTS419 |
| Підмодель | 6.7L V8 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 323 lbs |
| Довжина коробки | 43 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 12 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
