Підйомний комплект підвіски Fabtech 6" з радіусними важелями — це посилене оновлення підвіски для Ford Super Duty, розраховане як на шосе, так і на бездоріжжя. Система замінює штатні компоненти на посилені деталі, щоб підвищити міцність, збільшити хід підвіски та забезпечити більш контрольовану й комфортну їзду під навантаженням.
Комплект базується на трубчастих радіусних важелях Fabtech, спроєктованих для підвищеної міцності та передбачуваної керованості. У поєднанні з комплектом передніх гвинтових пружин‑замін і сумісністю з продуктивними амортизаторами підвіска впевнено долає важке бездоріжжя й залишається керованою на асфальті. Оновлені радіусні важелі мають модернізовану бічну пластину та виразний лазерно вирізаний логотип для сучасного, агресивного вигляду.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Розроблено для бензинових версій Ford F‑250 та F‑350 4WD 2017–2021 років. Несумісно з дизельними двигунами або конфігураціями з подвійними задніми колесами (dually). Автомобілям із багатосекційним карданним валом або певними штатними схемами трансмісії може знадобитися модифікація чи заміна карданного вала. Для деяких моделей можуть знадобитися додаткові компоненти для забезпечення зазору або вирівнювання стабілізатора. Рекомендується професійне встановлення та регулювання розвалу‑сходження.
| Примітка | Vehicles equipped with 2 piece driveshaft require FTS419 |
| Примітка | Front driveshaft modification is required or order replacement driveshaft (FTS92036) |
| Примітка | Will not fit diesel motors |
| Підмодель | 6.2L V8 Gas, 7.3L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 258 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
