Fabtech 4‑Link для Ford F250/F350 4WD 2017–22 забезпечує кращу артикуляцію та збільшений хід колеса для бездоріжжя й важких умов експлуатації. Масивні тяги з труб із зовнішнім діаметром 2" (OD) і товстою стінкою використовують уніболи 1" гоночного типу для максимальної міцності та довговічності. Товсті сталеві кронштейни товщиною 1/4" кріплять тяги до рами без різання чи зварювання. До комплекту входять пружини заміни, фрезеровані (billet) стійки стабілізатора, кронштейн перенесення тяги Панара, сошка рульового механізму (Pitman arm) та задній підйомний блок із комплектом стрем’янок (U‑bolt).
*Не сумісна з двоскатними версіями (dually). Не сумісна з бензиновими двигунами. Для авто з карданним валом із двох частин знадобиться додаткова модифікація або комплект деталей для валу. Автомобілям із штатним заднім стабілізатором знадобиться комплект подовжених стійок стабілізатора.
| Примітка | Will not fit gas motors |
| Примітка | Vehicles w/ factory rear sway bar must order extended sway bar link kit part number FTS22276 |
| Примітка | Vehicles equipped with 2 piece driveshaft require FTS419 |
| Підмодель | 6.7L V8 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 299 lbs |
| Довжина коробки | 43 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 12 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
