Ліфт-комплект Fabtech з радіусними важелями розроблений для Ford Super Duty, щоб упевнено працювати як на дорозі, так і поза нею. Це посилене оновлення підвіски підвищує міцність і довговічність, водночас зберігаючи плавний, комфортний хід для щоденної їзди.
У центрі системи — трубчасті радіусні важелі Fabtech, створені на основі досвіду офроуд-гонок для забезпечення підвищеної жорсткості без шкоди для комфорту. Передня підвіска включає замінні гвинтові пружини Fabtech, налаштовані на збалансовану роботу на дорозі та бездоріжжі. Оновлені важелі мають нову бічну пластину та виразний лазерно вирізаний логотип для агресивного, сучасного вигляду.
*Сумісність та примітки щодо встановлення: Лише для моделей без здвоєних задніх коліс (не dually). Не підходить для автомобілів з бензиновими двигунами. Автомобілі з двоскладовим карданним валом можуть потребувати додаткових компонентів карданного вала. Автомобілі із заводським заднім стабілізатором поперечної стійкості можуть потребувати подовжених стійок стабілізатора для коректної установки.
| Примітка | Will not fit gas motors |
| Примітка | Vehicles w/ factory rear sway bar must order extended sway bar link kit part number FTS22276 |
| Примітка | Vehicles equipped with 2 piece driveshaft require FTS419 |
| Підмодель | 6.7L V8 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 278 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
