Ця 6" система підвіски спроєктована для посилення передньої підвіски та захисту переднього диференціала, водночас дозволяє встановлювати великі позашляхові шини. Вона має посилену високодугову сталеву поперечину нижніх важелів з інтегрованою захисною плитою диференціала (skid plate) для додаткового захисту та жорсткості. Подовжені поворотні кулаки з ковкого чавуну дають змогу встановлювати диски більшого діаметра без порушення кермової геометрії.
Комплект Performance включає койловери Dirt Logic з передніми пружинами холодного навивання та задні амортизатори Dirt Logic, налаштовані для агресивної позашляхової їзди.
*Примітки щодо встановлення та сумісності: Для встановлення потрібні неоригінальні диски та шини. Не сумісна з моделями зі стандартною однорядною кабіною (Standard Cab) або версіями Raptor. Перед монтажем перевірте зазори для коліс, шин і гальм, а після встановлення звіртеся зі специфікаціями та виконайте регулювання розвал‑сходження.
| Примітка | Does not fit standard cab models |
| Примітка | Will not fit Raptor models |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | SuperCab, SuperCrew |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 316 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
