Штатні нижні важелі задньої підвіски на Tundra та Tacoma вразливі до ударних пошкоджень під час позашляхової експлуатації. Ці замінні важелі Fabtech значно міцніші за штатні та мають регулювання довжини для корекції кута пініона диференціала під різні висоти підвіски.
Міцна конструкція: Виконані з товстостінних сталевих труб, мають пожиттєву гарантію від вигину та стійкі до ударів і деформацій у складних умовах.
Посилений шарнір: З боку моста кожен важіль кріпиться через масивний 5 Ton Joint, що забезпечує більшу артикуляцію порівняно зі штатною гумовою втулкою, і має пожиттєву гарантію від зносу як на шосе, так і на бездоріжжі.
Регульована конструкція: Різьбові кінці дозволяють налаштовувати довжину для виставлення кута пініона диференціала під різні висоти підвіски та ліфт-комплекти.
Ізоляція шуму: Зі сторони рами використовуються якісні поліуретанові втулки, що допомагають зменшити передачу дорожнього шуму в салон.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Підходить для застосування на Toyota Tundra та Tacoma; регульована конструкція сумісна зі штатними та ліфтованими підвісками (зазвичай використовується з ліфтами до 6 дюймів). Під час зміни геометрії підвіски або кута пініона рекомендується професійне встановлення та регулювання розвал-сходження.
| Сторона встановлення | Зад |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Вага | 36.4 lbs |
| Довжина коробки | 40.5 in |
| Ширина коробки | 7.1 in |
| Висота коробки | 3.8 in |
| Положение рычага | Верхний |
|
Сумісність
Show all |
2022||Toyota||Tacoma, 2022||Toyota||Tundra, 2023||Toyota||Tacoma, 2023||Toyota||Tundra, 2024||Toyota||Tundra, 2025||Toyota||Tundra, 2024||Toyota||Tacoma, 2025||Toyota||Tacoma, 2026||Toyota||Tundra, 2026||Toyota||Tacoma
|
| Тип регуліровки | Регульовані |
