Посилений вузол кермових тяг, спроєктований для підсилення штатної кермової системи та оптимальної роботи з шинами збільшеного розміру діаметром до 40". Розроблений як повна заміна від кермової рейки до поворотного кулака, забезпечує підвищену міцність і довговічність для вимогливої експлуатації на дорозі й бездоріжжі.
Розроблений Fabtech, цей вузол має збільшені шарові пальці на обох кінцях, що забезпечують більший кут кермування для автомобілів із збільшеним ходом підвіски. Центральні секції істотно масивніші за штатні деталі, щоб протистояти прогину під великими навантаженнями, а еластичні пильовики з нітрилової гуми захищають шарові пальці від забруднень, подовжуючи термін служби.
*Сумісність: Підходить для 2021–2026 Ford Bronco 4WD. Не підходить для автомобілів, оснащених пакетом Hoss 3.0, або автомобілів з комплектами підвіски Fabtech 5" чи 6".
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with 5″/6″ Fabtech suspension kit |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | BILSTEIN FACTORY SHOCKS |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Hoss 3.0 package |
| Вага | 14.4 lbs |
| Довжина коробки | 18.6 in |
| Ширина коробки | 7.2 in |
| Висота коробки | 3.4 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
