0 грн.
Заводські задні нижні тяги на Bronco вразливі до пошкоджень від ударів на бездоріжжі. Ці посилені тяги-замінники спроєктовані для підвищеної міцності, регулювання та поліпшеної артикуляції підвіски, щоб витримувати інтенсивну позашляхову експлуатацію.
Ці тяги — надійне оновлення для власників Bronco, які очікують міцніші компоненти та кращу артикуляцію підвіски під час позашляхової їзди.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Сумісно з моделями Ford Bronco 4WD 2021–2026 років (підходить для 4-дверних моделей). Підходить для штатної висоти та ліфта до 5 дюймів. Рекомендується професійне встановлення та правильне налаштування кута пініона.
| Сторона встановлення | Задня |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | BILSTEIN FACTORY SHOCKS |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 35.3 lbs |
| Довжина коробки | 39.7 in |
| Ширина коробки | 6.8 in |
| Висота коробки | 3.5 in |
| Положение рычага | Нижний |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
| Тип регуліровки | Регульовані |
