0 грн.
Система вирівнювання Fabtech піднімає передню частину автомобіля, вирівнює посадку та прибирає штатний нахил передка донизу. Невеликий ліфт забезпечує кліренс для більших шин і дисків, надаючи агресивнішого вигляду із збереженням правильної геометрії підвіски.
*Примітки щодо встановлення та сумісності: встановлення зазвичай просте і виконується базовим ручним інструментом. Деякі моделі можуть не стати ідеально рівними після встановлення. Цей комплект не підходить для моделей TRD Pro. Перед покупкою перевірте сумісність із роком випуску та комплектацією вашої Tundra.
| Примітка | Will not fit TRD Pro models |
| Висота підйому, дюйм | 2" |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Some models may not sit level after install |
| Вага | 9.7 lbs |
| Довжина коробки | 17.3 in |
| Ширина коробки | 8.7 in |
| Висота коробки | 4.6 in |
|
Сумісність
Show all |
2007||Toyota||Tundra, 2008||Toyota||Tundra, 2009||Toyota||Tundra, 2010||Toyota||Tundra, 2011||Toyota||Tundra, 2012||Toyota||Tundra, 2013||Toyota||Tundra, 2014||Toyota||Tundra, 2015||Toyota||Tundra, 2016||Toyota||Tundra, 2017||Toyota||Tundra, 2018||Toyota||Tundra, 2019||Toyota||Tundra, 2020||Toyota||Tundra, 2021||Toyota||Tundra
|
