0 грн.
Бампер серії Vengeance — преміальний легкий сталевий бампер, спроєктований для стильного, агресивного вигляду та покращеної функціональності на дорозі й бездоріжжі. Має центральну нішу під LED-балку і бокові майданчики під кубічні LED-прожектори, щільно прилягає до кузова, повторюючи його контури, а нижні вирізи покращують потік повітря та збільшують простір для шин.
*Комплектний передній бампер з болтовим кріпленням і кронштейнами, що кріпляться безпосередньо до рами. Розроблений із урахуванням сумісності з датчиками; перед встановленням перевірте сумісність із конкретною моделлю авто та чи призначений виріб для передньої або задньої частини.
| Покриття | Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Підмодель | TRX |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 84 in |
| Вага | 125 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500
|
| С защитной дугой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
