0 грн.
Спроєктовані для впевненого керування на дорозі та бездоріжжі, ці продуктивні амортизатори забезпечують точний контроль завдяки міцній монотрубній конструкції, розрахованій на тривалий ресурс.
| Сумісність | Перед | Зад |
| 2009-2010 Dodge 1500 4WD | +0-3" | Н/Д |
| 2011-2014 Ram 1500 V8 4WD | +0-3" | Н/Д |
| 2014-2018 Ram 1500 V6 Diesel 4WD | +0-3" | Н/Д |
| 2015-2018 Ram 1500 V8 4WD | +0-3" | Н/Д |
| Висота підйому, передня частина | 0-3" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Ride Height Adjustable ring slots to allow for a lift of 0-3" |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Sport |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Висота підйому, дюйм | 0-3" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Резервуар | Ні |
| Кількість | Один |
| Висота коробки | 4.3 in |
| Ширина коробки | 4.4 in |
| Довжина коробки | 30.1 in |
| Вага | 5.6 lbs |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2009||Dodge||Ram 1500, 2010||Dodge||Ram 1500, 2018||Ram||1500, 2017||Ram||1500, 2016||Ram||1500, 2015||Ram||1500, 2014||Ram||1500, 2013||Ram||1500, 2012||Ram||1500, 2011||Ram||1500, 2010||Ram||1500, 2009||Ram||1500
|
