Килимок багажника і відкидного борта Dodge Ram 1500 19-25 5'7" Impact BedRug IMT19CCS
Buy Килимок багажника і відкидного борта Dodge Ram 1500 19-25 5'7" Impact BedRug IMT19CCS
Price
Артикул: IMT19CCS
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Повідомити мене
Повідомити мене
Your request has been received!
You will be notified when the item is back in stock via the contact information you provided.
Your E-Mail
- required to fill
Checking...
Замовлення по телефону
BedRug Impact Mat
Килимок BedRug Impact Mat — індивідуально підігнаний килимок у кузов пікапа, розрахований на пікапи з уже нанесеним напилюваним покриттям (spray-in liner) або без лінера. Його TPO-композитне верхнє покриття створює рівну робочу поверхню з антиковзними властивостями, а амортизувальна підкладка товщиною 3/4" (≈19 мм) захищає від ударів і вм’ятин та забезпечує комфорт для колін. Інтегрована петля-захист щілини між кузовом і заднім бортом з’єднує основну частину з бортом, запобігаючи накопиченню сміття. Килимок стійкий до вигоряння, УФ-випромінювання, хімії та плям, не вбирає воду і забезпечує швидкий стік та висихання через застібку-блискавку по периметру та штатні зливні отвори. Монтується за лічені хвилини на липучках — без шліфування, свердління чи підготовки.
  • Антиковзка TPO-композитна поверхня — рівна, нековзка робоча зона.
  • Амортизована основа товщиною 3/4" (≈19 мм) — захист від ударів і комфорт для колін.
  • Стійкість до вигоряння, УФ, хімії та плям — витримує жорсткі умови.
  • Індивідуальна посадка — заповнює ребра й контури для рівної, без порожнин поверхні завантаження.
  • Монтаж без інструментів — кріпиться на липучках; без свердління чи шліфування.
Килимок багажника і відкидного борта Dodge Ram 1500 19-25 5'7" Impact BedRug IMT19CCS - Features
Підмодель W/O Multifunction Tailgate
Примітка For Use W/Spray-In Bed Liner & Non-Liner Applications
Підмодель 5'7" Bed
Підмодель Without RamBox
Серія Impact
Сторона встановлення Підлога багажника і відкидний борт
Бренд BedRug
Матеріал TPO (Thermoplastic Polyolefin)
Вага 16.2 lbs
Довжина коробки 67.7 in
Ширина коробки 11.2 in
Висота коробки 11 in