Килимок багажника Dodge Ram 1500 19-25 6'4" Classic BedRug BMT19SBS
Buy Килимок багажника Dodge Ram 1500 19-25 6'4" Classic BedRug BMT19SBS
Price
Артикул: BMT19SBS
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
BedRug Classic Bed Mat
Захистіть кузов пікапа за допомогою міцного килимка з килимовим покриттям, який забезпечує максимальний захист підлоги та комфортну поверхню. Килимок BedRug Classic Bed Mat виготовлений із посиленого поліпропілену із зовнішнім шаром із м’якого волокна та 3/4" (≈19 мм) поліпропіленовою піною для поглинання ударів і комфорту для колін. Матеріал стійкий до стирання, оливи, електроліту акумулятора, відбілювача, бензину та більшості хімікатів, а також має антиковзну поверхню, щоб вантаж не зсувався.
  • Міцна поліпропіленова конструкція з м’яким, килимовим фінішем
  • 3/4" (≈19 мм) піна для комфорту та захисту
  • Антиковзна поверхня
  • Водонепроникний і з низьким водопоглинанням — не піддається плісняві та грибку
  • Стійкий до хімікатів, УФ та плям для довготривалого використання на відкритому повітрі
  • Легке очищення — просто змийте водою зі шланга; вода стікає через штатні дренажні отвори кузова
  • Підібраний під конкретну модель авто для точного, акуратного встановлення
  • Сумісний із іншими аксесуарами для кузова пікапа
  • Доступний килимок для заднього борту
  • Вироблено у США
  • Обмежена довічна гарантія
Килимок багажника Dodge Ram 1500 19-25 6'4" Classic BedRug BMT19SBS - Features
Підмодель W/O Multifunction Tailgate
Примітка For Use W/Spray-In Bed Liner & Non-Liner Applications
Примітка Fits Trucks W/No Liner or Sprayed-In Liner
Підмодель 6'4" Bed
Підмодель Without RamBox
Серія Classic
Сторона встановлення Підлога багажника
Бренд BedRug
Матеріал Polypropylene
Вага 9.6 lbs
Довжина коробки 67.1 in
Ширина коробки 13.3 in
Висота коробки 12.8 in