Електричні висувні підніжки з підсвіткою, що поєднують повнодовжкову систему LED Glow Lighting із міцним, оновленим профілем підніжки. PowerStep™ Vision забезпечує стабільну, широку опорну поверхню та яскраву інтегровану підсвітку для підвищення безпеки, а у складеному стані — налаштовувану акцентну підсвітку.
Створено для довговічності та щоденного використання: міцна лито-алюмінієва конструкція з анодованим покриттям і PTFE‑покриттям військового класу для стійкості до корозії та зносу, корозійностійкі шарнірні штифти з нержавіючої сталі та протиковзкий суцільний настил завширшки 6 дюймів.
*Болтове встановлення з Plug‑n‑Play інтеграцією через модуль OBDII; у комплекті інструкція з встановлення та монтажний комплект для конкретного авто. Рекомендуємо професійне встановлення для правильної сумісності та коректної роботи. Сумісність залежить від автомобіля — перевірте відповідність до вашої марки та моделі перед встановленням.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Ford Bronco installation requires the removal of OE Rock Rails (if equipped) |
| Примітка | Installation requires drilling |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep Vision |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | 4 Door, SuperCrew |
| Вага | 63 lbs |
| Довжина коробки | 83 in |
| Ширина коробки | 13.2 in |
| Висота коробки | 7.8 in |
| Підмодель | 2.7L V6 Gas, 2.3L L4 Gas |
|
Сумісність
Show all |
2019||Ford||Ranger, 2020||Ford||Ranger, 2021||Ford||Ranger, 2022||Ford||Ranger, 2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2023||Ford||Ranger, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco
|
