Електричні висувні підніжки з підсвіткою, що поєднують повнодовжкову систему LED Glow Lighting із міцним, оновленим профілем підніжки. PowerStep™ Vision забезпечує стабільну, широку опорну поверхню та яскраву інтегровану підсвітку для підвищення безпеки, а у складеному стані — налаштовувану акцентну підсвітку.
Створено для довговічності та щоденного використання: міцна лито-алюмінієва конструкція з анодованим покриттям і PTFE‑покриттям військового класу для стійкості до корозії та зносу, корозійностійкі шарнірні штифти з нержавіючої сталі та протиковзкий суцільний настил завширшки 6 дюймів.
*Болтове встановлення з Plug‑n‑Play інтеграцією через модуль OBDII; у комплекті інструкція з встановлення та монтажний комплект для конкретного авто. Рекомендуємо професійне встановлення для правильної сумісності та коректної роботи. Сумісність залежить від автомобіля — перевірте відповідність до вашої марки та моделі перед встановленням.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Models equipped with Factory Air Ride Suspension Require Air Tank Relocation Kit |
| Примітка | Drilling is required for installation |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep Vision |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | Crew Cab |
| Вага | 56 lbs |
| Довжина коробки | 81 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Підмодель
Show all |
3.0L V6 Diesel, 3.6L V6 Gas, 5.7L V8 Gas, 4.7L V8 Gas, 6.7L L6 Diesel, 6.4L V8 Gas
|
|
Сумісність
Show all |
2013||Dodge||Ram 1500, 2014||Dodge||Ram 1500, 2015||Dodge||Ram 1500, 2016||Dodge||Ram 1500, 2017||Dodge||Ram 1500, 2013||Dodge||Ram 2500, 2014||Dodge||Ram 2500, 2015||Dodge||Ram 2500, 2016||Dodge||Ram 2500, 2017||Dodge||Ram 2500, 2013||Dodge||Ram 3500, 2014||Dodge||Ram 3500, 2015||Dodge||Ram 3500, 2016||Dodge||Ram 3500, 2017||Dodge||Ram 3500, 2017||Ram||1500, 2016||Ram||1500, 2015||Ram||1500, 2014||Ram||1500, 2013||Ram||1500, 2017||Ram||2500, 2017||Ram||3500, 2016||Ram||2500, 2016||Ram||3500, 2015||Ram||2500, 2015||Ram||3500, 2014||Ram||2500, 2014||Ram||3500, 2013||Ram||2500, 2013||Ram||3500
|
