AMP Research PowerStep™ Smart Series поєднує електровисувні підніжки з бездротовою інтеграцією зі смартфоном, забезпечуючи розширені можливості, легке керування та посилену конструкцію для інтенсивної експлуатації.
Міцна конструкція включає анодовані литі алюмінієві підніжки та шарніри, корозійностійкі штифти шарнірів з нержавіючої сталі та поверхні ступенів із покриттям PTFE військового класу, що протистоять зносу й корозії протягом багатьох років.
Підніжки автоматично висуваються під час відкриття дверей і складаються після їх закриття. Інтегрований мобільний додаток надає ручний контроль для висунення, складання або блокування підніжок під час очищення чи їзди бездоріжжям, а вбудоване світлодіодне підсвічування та додатково розширена зона ступені полегшують доступ.
*У комплекті інструкція з встановлення та набір кріплень для конкретного автомобіля. Просте підключення plug-and-play здійснюється через модуль OBDII. Для керування додатком потрібен смартфон. Рекомендується професійне встановлення.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Примітка | Ford Bronco installation requires the removal of OE Rock Rails (if equipped) |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Drilling is required for installation NOTE: Stock levels change regularly. If your product is unavailable, please call or chat to verify inventory. |
| Примітка | Boards will need to be trimmed for 2-Door applications |
| Примітка | Does NOT fit Bronco Raptor Installation |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep Smart |
| Матеріал | Алюміній |
|
Підмодель
Show all |
4 Door, 2 Door, SuperCab, SuperCrew
|
| Вага | 47 lbs |
| Довжина коробки | 82 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 7.5 in |
| Підмодель | 2.7L V6 Gas, 2.3L L4 Gas |
|
Сумісність
Show all |
2019||Ford||Ranger, 2020||Ford||Ranger, 2021||Ford||Ranger, 2022||Ford||Ranger, 2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2023||Ford||Ranger, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco
|
