AMP Research PowerStep™ Smart Series поєднує електровисувні підніжки з бездротовою інтеграцією зі смартфоном, забезпечуючи розширені можливості, легке керування та посилену конструкцію для інтенсивної експлуатації.
Міцна конструкція включає анодовані литі алюмінієві підніжки та шарніри, корозійностійкі штифти шарнірів з нержавіючої сталі та поверхні ступенів із покриттям PTFE військового класу, що протистоять зносу й корозії протягом багатьох років.
Підніжки автоматично висуваються під час відкриття дверей і складаються після їх закриття. Інтегрований мобільний додаток надає ручний контроль для висунення, складання або блокування підніжок під час очищення чи їзди бездоріжжям, а вбудоване світлодіодне підсвічування та додатково розширена зона ступені полегшують доступ.
*У комплекті інструкція з встановлення та набір кріплень для конкретного автомобіля. Просте підключення plug-and-play здійснюється через модуль OBDII. Для керування додатком потрібен смартфон. Рекомендується професійне встановлення.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Removal of OE Rock Rails is required (if equipped) |
| Примітка | Drilling is required for installation |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep Smart |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 54 lbs |
| Довжина коробки | 88 in |
| Ширина коробки | 12 in |
| Висота коробки | 11 in |
| Підмодель | 3.0L V6 Diesel, 3.6L V6 Gas |
|
Сумісність
Show all |
2020||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Gladiator JT, 2022||Jeep||Gladiator JT, 2023||Jeep||Gladiator JT, 2024||Jeep||Gladiator JT
|
