AMP Research PowerStep — це електровисувні пороги‑підніжки, які висуваються за потреби та ховаються під автомобіль, коли не використовуються, зберігаючи чистий, обтічний вигляд і дорожній просвіт, водночас забезпечуючи надійну опору для посадки та висадки.
Преміальна конструкція: панелі з литого алюмінію з осями петель і кріпленням з нержавіючої сталі, покриті чорним PTFE‑покриттям військового класу для відмінної стійкості до корозії та стирання.
Розроблені для безпечного, зручного доступу: надширокі 6‑дюймові підніжки на довжину кабіни з текстурованою, неслизькою поверхнею, інтегрованою низькопрофільною LED‑підсвіткою та зниженим положенням сходинки, що забезпечує кращу опору порівняно з багатьма стаціонарними підніжками.
*У комплекті індивідуальний для конкретного автомобіля монтажний набір із кронштейнами, кріпленням, електропроводкою та аксесуарами, а також інструкціями. Монтуються до порога кузова автомобіля. У нових застосуваннях підключення може здійснюватися через plug‑n‑play модуль OBDII. Рекомендується професійне встановлення для забезпечення правильного монтажу та роботи.
| Тип підключення | With Plug and Play Kit |
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Примітка | IS Compatible on vehicles equipped with front skid plates |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Installation requires drilling |
| Примітка | Except High Altitude SRT-8 or Summit |
| Примітка | Is NOT compatible on vehicles equipped with gas tank skid plates |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 58 lbs |
| Довжина коробки | 81.5 in |
| Ширина коробки | 12 in |
| Висота коробки | 7 in |
|
Підмодель
Show all |
3.0L V6 Diesel, 3.6L V6 Gas, 5.7L V8 Gas, 6.4L V8 Gas
|
|
Сумісність
Show all |
2014||Jeep||Grand Cherokee, 2015||Jeep||Grand Cherokee, 2016||Jeep||Grand Cherokee, 2017||Jeep||Grand Cherokee
|
