Створені для Ford F-150 13-го покоління, ці фари серії NOVA поєднують продуктивність і стиль із сучасною, інтегрованою схемою освітлення. Чотири високоточні проєктори доповнені навколишньою LED-смугою, що працює як денні ходові вогні та динамічний покажчик повороту, а також має активаційну анімацію для додаткового візуального акценту. Фірмовий сигнал із бурштиновою лінзою «claw» надає впізнаваного вигляду та забезпечує відмінну помітність на дорозі.
Передова проєкторна технологія з оптикою у стилі Ice Cube 3D забезпечує потужну світлову проєкцію та стабільний світловий пучок для кращої видимості вночі. Серія NOVA поєднує кілька режимів освітлення та дає змогу обирати варіанти ДХО під різні вподобання щодо стилю та видимості.
*Сумісність: Ford F-150 2018–2020 рр. Якщо автомобіль оснащений штатними LED-фарами, для коректної роботи потрібен адаптер.
| Матеріал лінз | Полікарбонат |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Колір корпусу | Хром |
| Серія | NOVA-Series |
| Бренд | AlphaRex |
| Колір лінз | Прозора |
| Вага | 32 lbs |
| Довжина коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Висота коробки | 20 in |
| Код UPC | 810015610077 |
| Дальнє світло | Osram Oslon Black Flat LED |
| Ближнє світло | Osram Oslon Black Flat LED |
| Сумісність | 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150 |
