Наш задній бампер для Chevy 2500/3500 2024 року розроблений для захисту від пошкоджень від каміння, кущів, сміття та інших перешкод на бездоріжжі. Інтегровані кріплення для кубічних фар покращують освітлення в темних або запилених умовах. Пара кріплень для D-кілець діаметром 1 дюйм забезпечує можливості для евакуації автомобіля. Бампер ідеально підходить та має міцну конструкцію, що додає агресивного стилю, який підкреслює зовнішній вигляд вашого Chevy.
Задній бампер Phantom виготовлений з міцної сталі, а двошарове порошкове покриття кольору чорного молотка та сатинові чорні алюмінієві акцентні панелі надають йому стильного вигляду. Бампер розроблений так, щоб точно повторювати контури вашого пікапа, забезпечуючи ідеальну посадку, яка також зберігає штатні датчики паркування та роз'єми для причепа з проводкою. Цей задній бампер ADD Offroad з гордістю виготовлений у США.
Основні характеристики:
| Примітка | Including ZR2 |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Phantom |
| Висота коробки | 14 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 90 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2024||Chevrolet||Silverado 2500, 2024||Chevrolet||Silverado 3500, 2025||Chevrolet||Silverado 3500, 2025||Chevrolet||Silverado 2500
|
