Наш передній бампер для Silverado 2500/3500 2024 року забезпечує точну та безшовну посадку, що підвищує стиль вашого Chevy. Додаткове освітлення забезпечується центральною нішою для світла, яка вміщує 20-дюймову світлову панель або окремі світлодіодні фари; а також парою бічних кріплень для 10-дюймових світлових панелей. Інтегрований стандартний важкий кріплення для лебідки та два 1-дюймові кріплення для D-кілець забезпечують повну можливість відновлення автомобіля.
Виготовлений зі сталі, наш передній бампер Phantom пропонує неперевершений захист від небезпек на дорозі та поза нею. Бампер покритий двошаровим порошковим покриттям чорного кольору з ефектом молотка для стильного та агресивного дизайну. Додана міцна 3/16-дюймова алюмінієва захисна пластина захищає передню частину днища вашого пікапа від сміття та інших перешкод. Бампер зберігає всі OEM датчики паркування. Всі продукти з гордістю виготовлені в США.
Основні характеристики:
| Примітка | Including ZR2 |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Phantom |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 203 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2024||Chevrolet||Silverado 2500, 2024||Chevrolet||Silverado 3500, 2025||Chevrolet||Silverado 3500, 2025||Chevrolet||Silverado 2500
|
