Передній бампер HoneyBadger має агресивний дизайн і верхню дугу, що дозволяє встановити додаткове освітлення. Дуга підтримує один 30-дюймовий світлодіодний лайтбар, як вигнутий, так і прямий, а центральне кріплення підходить для 20-дюймового прямого лайтбару.
Для завершення освітлювальної системи, бампер включає пару заглиблених кріплень для подових ліхтарів з кожного боку, обрамлених детальними акцентними панелями. Для ситуацій відновлення він оснащений двома кріпленнями для D-кілець товщиною 1 дюйм.
Цей бампер також додає захист передньої частини підвіски завдяки важкому інтегрованому захисному листу. Він виготовлений з міцної сталі та покритий стійким двошаровим порошковим покриттям чорного кольору з молотковим ефектом, а також має акцентні панелі сатинового чорного кольору. Зберігає сумісність з заводськими датчиками паркування та системами допомоги водієві.
* Примітка: для збереження функціональності ACC потрібне кріплення для перенесення адаптивного круїз-контролю. Цей бампер блокує передню камеру на автомобілях, обладнаних нею. Не зберігає заводський захисний лист або протитуманні фари. Внутрішні підкрилки передніх коліс можуть потребувати підрізання для правильного встановлення.
Основні характеристики:
| Примітка | Inner fender liners may need trimming |
| Примітка | ACC bracket required to maintain Adaptive Cruise Control |
| Примітка | Blocks front camera; OEM skid plate and fog lights not retained |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | HoneyBadger |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 180 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350
|
