Передній бампер Honeybadger Super Duty поєднує в собі вражаючі кріплення для світла, захоплюючі лінії та елегантні акцентні панелі для загального агресивного дизайну. Бампер оснащений центральним заглибленим кріпленням для 20-дюймової прямої світлової панелі та 30-дюймовим кріпленням для вигнутої або прямої світлової панелі зверху. Для додаткового стилю Honeybadger пропонує пару кріплень для кубічних світильників з боків з витонченими акцентними панелями, що звужуються до кінців. Зварні важкі кріплення для D-кілець забезпечують можливості відновлення на бездоріжжі. Його низькопрофільна установка забезпечує обтічний дизайн та покращений кліренс передньої частини. Верхня частина бампера точно повторює заводські лінії для безшовної інтеграції.
Передній бампер Honeybadger Super Duty виготовлений з міцної сталі та має двошарове покриття чорного кольору з молотковим ефектом з акцентними панелями сатинового чорного кольору, що підкреслюють стиль вашого Ford. Бампер зберігає OEM датчики паркування та функції допомоги при водінні. Як завжди, наш бампер з гордістю виготовлений у США.
Ключові особливості:
* Цей бампер зберігає OEM датчики паркування та функції допомоги при водінні.
| Примітка | We Recommend Trimming The Inner Fender Liners For The Best Fitment. |
| Примітка | Our Adaptive Cruise Control Relocation Bracketis required to retain ACC capabilities in equipped models. |
| Примітка | Installation Of The Optional Top Light Bar May Result In Some Obstruction Of The Front Camera. |
| Примітка | The Bumper Is Not Compatible With The Factory Skid Plate Or Fog Lights. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | HoneyBadger |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 108 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350
|
