Передній бампер ADD Black Label для Tundra пропонує агресивний сталевий дизайн і бездоганну посадку, щоб підкреслити стиль вашого пікапа. Крила мають складні вирізи з сатиновим чорним покриттям і чіткі лінії, які підкреслюють заводський вигляд вашої Tundra. Бампер оснащений 20-дюймовою світловою панеллю, яка покращує освітлення вашого автомобіля в умовах слабкого освітлення. Black Label ідеально повторює контури заводських ліній вашої Tundra, а його низькопрофільна посадка покращує передній кліренс. Виготовлений зі сталі, він має міцне двошарове порошкове покриття кольору молотковий чорний для стильного вигляду. Передній бампер зберігає заводські датчики паркування вашої Tundra 3-го покоління, систему Toyota Safety Sense та протитуманні фари. Його трисекційний дизайн забезпечує легкий процес встановлення.
Основні характеристики:
*Встановлення просте завдяки трисекційному дизайну.
| Примітка | The Bumper Is Not Compatible With The Hybrid Trim Level, And It Will Not Fit The Factory Front Skid Plate |
| Примітка | Trimming Is Required For Installation |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Black Label |
| Висота коробки | 20 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 52 in |
| Вага | 75 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2022||Toyota||Tundra, 2023||Toyota||Tundra, 2024||Toyota||Tundra, 2025||Toyota||Tundra
|
