Передній бампер ADD Edge Series для F-150 Raptor забезпечує елегантну, ультранизькопрофільну посадку, що максимізує кліренс передньої частини. Його гострий, контурний дизайн ідеально поєднується з лініями вашого пікапа, підсилюючи як захист, так і стиль. Агресивна сталева конструкція захищає від небезпек на дорозі та бездоріжжі, доповнюючи сміливий зовнішній вигляд вашого Raptor.
Центральне кріплення для світла підтримує чотири 6-дюймові круглі фари, такі як RIGID 360 Series або Baja Designs LP4, для покращення видимості в умовах слабкого освітлення.
Знімна, важка алюмінієва захисна пластина товщиною 3/16” забезпечує захист днища. Бампер покритий стійким двошаровим порошковим покриттям кольору "чорний молот" з акцентами в сатиновому чорному. Зберігає заводські датчики паркування, функції допомоги водію, інтеркулер та точки для буксирування. Як і всі наші продукти, цей бампер з гордістю виготовлений у США.
* Потрібне кріплення ACC. Несумісний із заводською захисною пластиною або протитуманними фарами.
** Внутрішні підкрилки можуть вимагати підрізання.
Основні характеристики:
| Примітка | ACC bracket required. Not compatible with OEM skid plate or fog lights |
| Примітка | Inner fender liners may require trimming |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Edge |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 45 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 133 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150
|
