Передній бампер Rock Fighter 2021+ F-150 Raptor - це сталевий бампер у стилі pre-runner з сучасним елегантним дизайном. Привертайте увагу завдяки сатиновим чорним акцентним панелям та ідеальній посадці, захищаючи при цьому нижню частину вашого Raptor за допомогою легкої антикорозійної алюмінієвої захисної пластини товщиною 3/16 дюйма. Інтегровані вентиляційні отвори на пластині забезпечують належний потік повітря до інтеркулера.
З переднім бампером Rock Fighter вам не доведеться жертвувати стилем заради функціональності. Дизайн зберігає штатні паркувальні датчики та інтеркулер. Додайте кронштейн для перенесення адаптивного круїз-контролю, щоб зберегти всі функції ACC вашого F-150. Крім того, комплект для перенесення двигуна заслінки необхідний для моделей F-150 Raptor 2024+ (не Raptor R), щоб уникнути появи індикаторів на панелі приладів при відключенні нижнього двигуна заслінки інтеркулера для встановлення бампера.
Інтегроване кріплення для світла дозволяє встановити 20-дюймову світлодіодну панель з подвійним рядом або шість кубічних ліхтарів у центрі бампера для додаткової безпеки в умовах слабкого освітлення. Завершений у двоступеневому порошковому покритті чорного кольору з ефектом молотка, ваш передній бампер буде захищений від подряпин від кущів та каміння. Бампер повністю встановлюється на болти і з гордістю виготовлений в Америці.
Основні характеристики:
* Комплект для перенесення двигуна заслінки необхідний для моделей F-150 Raptor 2024+ (не Raptor R), щоб уникнути появи індикаторів на панелі приладів при відключенні нижнього двигуна заслінки інтеркулера для встановлення бампера.
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Rock Fighter |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 15 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 85 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150
|
