Передній бампер Addictive Desert Designs Stealth R виготовлений з трубок зі сталі товщиною .120, що забезпечує щільне прилягання до передньої частини вашого Ford Raptor 2017 року. Цей бампер оснащений універсальною системою кріплення для світла зверху, що дозволяє встановити до 10 Dually або 40" прямий чи радіусний LED-бар. Налаштуйте свою систему освітлення з будь-якими брендами та розмірами світла за допомогою універсального комплекту. Додаткові можливості освітлення доступні за боковими акцентними панелями, де можна встановити 40" Rigid Dually з кожного боку.
Бампер Stealth R розроблений для збереження потоку повітря до вашого інтеркулера завдяки вентиляційній захисній пластині. Інтегрований скоп за захисною пластиною направляє потік повітря для задоволення потреб Ford Raptor 2017 року. Завдяки збільшеному кліренсу та покращеному куту підходу, цей бампер пропонує агресивний стиль для позашляхових пригод.
Примітка: Світло не входить у комплект.
* Вимагає кронштейн для переміщення адаптивного круїз-контролю для автомобілів, обладнаних адаптивним круїз-контролем.
Основні характеристики:
Колір бампера: Hammer Black
Колір панелей: Satin Black
Верхнє кріплення: 10 Dually/Універсальні кріплення для світлової панелі
Бокове кріплення: 4 Dually
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth R |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 28 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 250 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
