$0
The Bestop Supertop Classic is a premium replacement soft top engineered from OEM fabric design. It features an adjustable folding frame and the BeltRail attachment system for a secure, convertible-style fit that folds neatly behind the rear seat.
*Designed to fit with full factory hard doors. No doors included; use factory steel doors. Includes adjustable frame hardware and tailgate bar to maintain convenient access and proper function.
| Brand | Bestop |
| Submodel | Standard |
| Material | Black Denim |
| Series | Supertop Classic |
| Box Weight | 41 lbs |
| Box Length | 47 in |
| Box Width | 35 in |
| Box Height | 5.75 in |
| UPCCode | 077848044053 |
| Color | Black Denim |
|
Fitment
Show all |
2006||Jeep||Wrangler TJ, 2005||Jeep||Wrangler TJ, 2004||Jeep||Wrangler TJ, 2003||Jeep||Wrangler TJ, 2002||Jeep||Wrangler TJ, 2001||Jeep||Wrangler TJ, 2000||Jeep||Wrangler TJ, 1999||Jeep||Wrangler TJ, 1998||Jeep||Wrangler TJ, 1997||Jeep||Wrangler TJ
|
| Product Code | 5470915 |
