$0
The Bestop Supertop Classic refines the original Supertop with an integrated Sunrider flip-back panel and factory-style door surrounds, delivering a durable, high-performance replacement soft top for open-air driving.
*Compatibility/installation: Designed to fit Wrangler models with full factory hard doors; Sunrider flip-back panel and some features are not available for YJ. Feature applicability noted for TJ and JK models. Works with Bestop replacement door kits (sold separately).
| Brand | Bestop |
| Submodel | Unlimited |
| Material | Black Diamond |
| Series | Supertop |
| Box Weight | 39.9 lbs |
| Box Length | 58.5 in |
| Box Width | 28.5 in |
| Box Height | 6.5 in |
| UPCCode | 077848092399 |
| Color | Black Diamond |
| Fitment | 2006||Jeep||Wrangler TJ, 2005||Jeep||Wrangler TJ, 2004||Jeep||Wrangler TJ |
| Product Code | 5472135 |
