0 грн.
Baja Boss A/T поєднує впевнену керованість на дорозі та тривалий ресурс протектора з агресивними можливостями на бездоріжжі й взимку. Асиметричний малюнок протектора, гумова суміш, посилена силікою, глибокі бокові ґрунтозачепи та посилена 3-шарова конструкція забезпечують зчеплення, надійність і комфортну, малошумну їзду.
| Бренд | Mickey Thompson |
| Серія | Baja Boss® A/T |
| Розмір шини US | 31x10.5 R18 |
| Розмір шини | 265/60R18 |
| Посадковий діаметр | 18 |
| Повний діаметр (дюйм) | 30.8 |
| Ширина профілю (дюйм) | 10.7 |
| Ширина обода (дюйм) | 8 |
| Мінімальна рекомендована ширина диска (дюйм) | 7.5 |
| Максимальна рекомендована ширина диску (дюйм) | 9.5 |
| Глибина протектору (дюйм) | 0.58 |
| Ширина протектора (дюйм) | 8.6 |
| Максимальний тиск (PSI) | 80 |
| Максимальне навантаження (фунт) | 3000 |
| Діапазон навантаження | E |
| Індекс швидкості | Q |
| Індекс навантаження | 119 |
| Стиль бічної стінки | BLK |
| Вага | 57 lbs |
| Довжина коробки | 31 in |
| Ширина коробки | 31 in |
| Висота коробки | 10 in |
| Глубины протектора 32NDS | 18.5 |
| Part # | 53810 |
| Product Code | 331002001 |
| Cross Ref# | 90000036825 |
| Сумісність | ALL |
Kupiłem komplet 4 opon Mickey Thompson Baja Boss A/T 34x11.5 R20. Zamówienie szło transportem morskim z USA i dotarło po około 45 dniach. Wszystko zgodnie z informacją od sklepu. Opony wyglądają świetnie i jakość naprawdę robi wrażenie. Po montażu pierwsze wrażenia bardzo pozytywne – świetna przyczepność i agresywny wygląd. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, polecam!
