0 грн.
Передній бампер Red Steel забезпечує міцний захист передньої частини авто з агресивним дизайном, що щільно повторює лінії кузова. Створений для практичності та вигідного співвідношення ціни й якості, він має підготовку під лебідку, інтегровані точки евакуації та місця під додаткове освітлення.
*Не сумісний із датчиками. Доступний лише у версії Pre-Runner Guard. Комплектації Classic 2019–2021 повинні використовувати бампер 2013–2018. Дизельні версії несумісні. Не підходить для моделей Rebel, Express, Warlock та Sport.
| Примітка | Only Available in Pre-Runner Guard Option |
| Примітка | 2019-2021 Classic Trim Packages must use 2013-2018 bumper |
| Примітка | Please see notes for Classic Body |
| Покриття | Powder Coated |
| Примітка | Not Sensor Compatible |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Red Steel |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 84 in |
| Вага | 125 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500, 2025||Dodge||Ram 1500, 2025||Ram||1500, 2026||Dodge||Ram 1500, 2026||Ram||1500
|
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
| Совместимо с парковочными | Нет |
| С защитной дугой | Нет |
| С центральной дугой | Да |
