0 грн.
Цей ліфт-комплект 3" розроблений для збільшення дорожнього просвіту, водночас зберігаючи плавний, комфортний хід як на дорозі, так і поза нею. Помірний підйом забезпечує впевнену посадку та дозволяє встановити до шин 35" без втрати керованості.
Комплект простий в установці та додає міцності й надійності підвісці, водночас зберігаючи збалансовані ходові якості для щоденної їзди і бездоріжжя.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Несумісний зі штатними комплектами дисків і шин (OEM); несумісний із заводською пневмопідвіскою; несумісний із дизельними двигунами або моделями TRX; не підходить для моделей RAM 1500 Classic 2019 року.
| Примітка | Will not fit factory air suspension |
| Примітка | Does not fit 2019 Ram 1500 classic models |
| Примітка | Will not fit diesel models or TRX model |
| Підмодель | 3.6L V6 Gas, 5.7L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 99 lbs |
| Довжина коробки | 39 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500
|
