0 грн.
Підйом на 3", розроблений для покращення якості їзди та забезпечення кліренсу під 35" шини як на дорозі, так і на бездоріжжі. Помірна висота ліфту надає авто впевнений вигляд без перебору.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Не можна використовувати штатні диски та шини. Не підходить для заводської пневмопідвіски. Не підходить для моделей Rebel або TRX. Не підходить для моделей RAM 1500 Classic 2019 року.
| Примітка | Will not fit factory air suspension |
| Примітка | Does not fit 2019 Ram 1500 classic models |
| Примітка | Does not fit Rebel or TRX models |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 46 lbs |
| Довжина коробки | 24 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 6 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500
|
