$0
Durable, purpose-built winch mount that combines form and function for off-road use on the Chevy Colorado ZR2.
*Compatibility/installation note: Designed specifically for the Chevy Colorado ZR2. Verify winch footprint and mounting bolt pattern before installation; professional installation is recommended.
| Finish | Powder Coated |
| Brand | Fab Fours |
| Box Height | 22 in |
| Box Width | 29 in |
| Box Length | 70 in |
| Box Weight | 100 lbs |
| Color | Black |
| Installation side | Front |
| Material | Steel |
| Fitment | 2021||Chevrolet||Colorado, 2022||Chevrolet||Colorado |
