$0
The Bestop Supertop for Truck provides flexible coverage and secure storage for truck beds with a user-friendly design that enables easy one-person operation and features removable fabric side panels.
*Installation/compatibility notes: Attaches with the included clamps for a no-drill installation. Third brake light is not included. Verify fitment with your specific truck model prior to installation.
| Brand | Bestop |
| Material | Black Diamond |
| Series | Truck 2 |
| Box Weight | 66 lbs |
| Box Length | 56.8 in |
| Box Width | 27.6 in |
| Box Height | 5.8 in |
| UPCCode | 077848142933 |
| Color | Black Diamond |
|
Fitment
Show all |
2020||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Gladiator JT, 2022||Jeep||Gladiator JT, 2023||Jeep||Gladiator JT, 2024||Jeep||Gladiator JT, 2025||Jeep||Gladiator JT, 2026||Jeep||Gladiator JT
|
| Submodel | 5' Bed |
| Product Code | 7732635 |
