$0
The Bestop Supertop for Truck provides flexible coverage and secure storage for truck beds with a user-friendly design that enables easy one-person operation and features removable fabric side panels.
*Installation/compatibility notes: Attaches with the included clamps for a no-drill installation. Third brake light is not included. Verify fitment with your specific truck model prior to installation.
| Brand | Bestop |
| Material | Black Diamond |
| Series | Truck 2 |
| Box Weight | 64 lbs |
| Box Length | 58 in |
| Box Width | 28 in |
| Box Height | 6 in |
| UPCCode | 077848145125 |
| Color | Black Diamond |
|
Fitment
Show all |
2016||Toyota||Tacoma, 2017||Toyota||Tacoma, 2018||Toyota||Tacoma, 2019||Toyota||Tacoma, 2020||Toyota||Tacoma, 2021||Toyota||Tacoma, 2005||Toyota||Tacoma, 2006||Toyota||Tacoma, 2007||Toyota||Tacoma, 2008||Toyota||Tacoma, 2009||Toyota||Tacoma, 2010||Toyota||Tacoma, 2011||Toyota||Tacoma, 2012||Toyota||Tacoma, 2013||Toyota||Tacoma, 2014||Toyota||Tacoma, 2015||Toyota||Tacoma, 2022||Toyota||Tacoma, 2023||Toyota||Tacoma
|
| Submodel | 5'1" Bed |
| Product Code | 7731135 |
