$0
The Skyrider retractable top converts the factory modular hardtop into a large, easy-to-use dual-row opening that delivers a true top-off driving experience. Designed as an all-season upgrade, the Skyrider replaces the factory top panels and provides a smooth, single-person operation with durable construction for year-round use.
| Brand | Bestop |
| Submodel | 4 Door |
| Material | Premium Black Twill |
| Box Weight | 50 lbs |
| Box Length | 62 in |
| Box Width | 22 in |
| Box Height | 9 in |
| UPCCode | 077848146511 |
| Color | Premium Black Twill |
|
Fitment
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
| Product Code | 5246217 |
