$0
Enjoy open-air driving with the option of sun relief using a lightweight mesh bimini designed for quick, tool-free installation.
*Designed to work with the Trektop soft top. Uses hook-and-loop fasteners and a J-Hook system for a no-drill install; fits 2-door and 4-door Broncos and installs in minutes.
| Brand | Bestop |
| Submodel | 2 Door |
| Material | Mesh |
| Box Weight | 8 lbs |
| Box Length | 51 in |
| Box Width | 5 in |
| Box Height | 5 in |
| UPCCode | 077848144005 |
| Color | Mesh |
|
Fitment
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
| Product Code | 5242011 |
