$0
The Sun Bikini is a partial top that provides filtered sunlight or full shade without interfering with your soft or hard top, offering easy install and removal for everyday use.
*Straps into factory windshield header loops and center sport bar with J-Hook attachment to the upper door bars. Installation and removal are fast and easy. Designed for standard-length Targa-style applications; verify fitment for your vehicle before purchasing.
| Brand | Bestop |
| Material | Black Diamond |
| Box Weight | 5 lbs |
| Box Length | 29 in |
| Box Width | 5 in |
| Box Height | 3 in |
| UPCCode | 077848127794 |
| Color | Black Diamond |
|
Fitment
Show all |
2007||Jeep||Wrangler JK, 2008||Jeep||Wrangler JK, 2009||Jeep||Wrangler JK, 2010||Jeep||Wrangler JK, 2011||Jeep||Wrangler JK, 2012||Jeep||Wrangler JK, 2013||Jeep||Wrangler JK, 2014||Jeep||Wrangler JK, 2015||Jeep||Wrangler JK, 2016||Jeep||Wrangler JK, 2017||Jeep||Wrangler JK, 2018||Jeep||Wrangler JK
|
| Product Code | 5240035 |
