Наш задній бампер Black Label для RAM 1500 створений, щоб надати вашому пікапу агресивний стиль і додаткову міцність. Бампер має стійке покриття з подвійним шаром порошкової фарби кольору чорний молоток і оснащений акцентними панелями з сатиновим чорним покриттям для елегантного вигляду. Black Label зберігає повну функціональність заводського заднього ступеня, паркувальних сенсорів і підсвітки номерного знака. Бампер повністю встановлюється на болти, що забезпечує швидкий і легкий процес монтажу. Задній бампер виготовлений зі сталі для найкращого захисту від перешкод на дорозі та поза нею. Всі продукти ADD з гордістю виготовляються в США.
* Зверніть увагу: Бампер не сумісний з комплектацією TRX.
Ключові особливості:
| Примітка | Except TRX,RHO |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Black Label |
| Висота коробки | 15 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 70 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500
|
