0 грн.
Цей ліфт-комплект підвищує дорожній просвіт, зберігаючи штатні компоненти підвіски та використовуючи посилені кронштейни. До комплекту входять високоякісні амортизатори, що покращують демпфування на бездоріжжі та забезпечують відмінний комфорт на трасі.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Неможливе використання штатних коліс і шин. Не підходить для автомобілів зі штатною пневмопідвіскою. Потрібні нештатні колісні диски 20" або більше. Не підходить для версій Rebel. Не підходить для автомобілів зі штатними 22" дисками та опцією посилених маточин. Не підходить для моделей 2019 Ram 1500 Classic. Не сумісний із моделями з двоскладовим карданним валом.
| Примітка | Will not fit factory air suspension |
| Примітка | Does not fit Rebel models |
| Примітка | Must use aftermarket 20″ wheels or larger |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Cannot use OEM wheel and tire |
| Вага | 303 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500
|
