Підвіска з підвищеним кліренсом, розроблена для збереження штатних відчуттів від керування та можливості встановлення коліс і шин більшого розміру. Штатні вузли підвіски переносяться за допомогою посилених кронштейнів на болтовому кріпленні для надійної та безвідмовної роботи.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: неможливо використовувати штатні колеса та шини; не підходить для автомобілів із заводською пневмопідвіскою; не підходить для дизельних версій; потрібні нештатні колеса 20" або більші; не підходить для моделей Rebel або TRX; не підходить для автомобілів, оснащених штатними 22" колесами та опцією посиленого підшипника; не підходить для моделей 2019 Ram 1500 Classic; не підходить для моделей із термальною задньою віссю; не підходить для моделей із дводільним карданним валом.
| Примітка | Will not fit diesel models |
| Примітка | Does not fit models equipped with 2-piece drive shaft |
| Примітка | Does not fit Rebel or TRX models |
| Підмодель | 3.6L V6 Gas, 5.7L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Will not fit factory air suspension |
| Вага | 330 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500
|
