$0
This hitch step has the same great aggressive styling of our popular Dominator side steps with a dual step design and foot pads that provide sure footing. hIitch Steps come with a Limited Lifetime warranty on materials and construction and a 5 year warranty on the Textured Black Finish.
| Brand | Go Rhino |
| Box Length | 40.5 in |
| Box Width | 13.7 in |
| Box Height | 4.9 in |
| Series | Dominator |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Shaft Size | 2" |
| Note | No drilling required |
| Note | 36in long |
| Box Weight | 15.5 lbs |
