$0
Rugged, weatherproof storage designed to protect and organize longer tools and outdoor gear. Durable construction keeps contents secure and ready for transport.
Compact, versatile storage that simplifies organization and transport for work, recreation, or hunting trips.
| Series | Honcho 80 |
| Color | Desert Tan |
| Brand | Decked |
| Box Weight | 27 lbs |
| Box Length | 45 in |
| Box Width | 19 in |
| Box Height | 10 in |
| Объем л. | 80 |
| Storage Case Length | 18.3 |
| Storage Case Height | 8.04 |
| Storage Case Width | 44.1 |
