$0
The Halfrack 32 is a versatile, rugged case designed for demanding environments—perfect for jobsites, campsites, and any situation that requires durable, portable protection.
| Series | Halfrack 32 |
| Color | Ranger Green |
| Brand | Decked |
| Box Weight | 13 lbs |
| Box Length | 22 in |
| Box Width | 19 in |
| Box Height | 9 in |
| Объем л. | 32 |
| Storage Case Length | 18 |
| Storage Case Height | 7.9 |
| Storage Case Width | 21 |
